OverzichtDe Ph.D. in onderwijskundig leiderschap daagt de conventionele wijsheid uit dat K-12 en postsecundair onderwijs verschillende werelden zijn door wetenschappers en studenten van alle onderwijsniveaus samen te brengen om te werken en studeren, met als doel de systemische barrières aan te pakken die zoveel individuen ervan weerhouden hun volledige potentieel te bereiken .Over het programmaStudenten krijgen een brede basis in K-16 leiderschap en beleid.
Kandidaten maken deel uit van een cohort tijdens hun vereiste cursussen, wat leidt tot het proefschrift.
Omdat de meeste studenten in het programma voltijds werken, hoeven ze slechts zes afstudeerkredieturen per semester te nemen.
Verplichte cursussen worden aangeboden op maandag- en donderdagavond.
Er zijn 10 verplichte kerncursussen aangeboden in vijf opeenvolgende semesters (inclusief de eerste zomer).
Studenten volgen ook zes keuzevakken voordat ze aan hun proefschrift beginnen.
De meeste studenten ronden het programma in vier tot vijf jaar af.
De BA-Ph.D-track biedt een manier voor masterstudenten om eerder te beginnen met doctoreren.leerplan1. Onderzoeksmethoden Kern (15 uur)EDAD 6304 -- K-16 Kwantitatief onderzoeksontwerp en -methodologie -- 3
EDAD 6310 -- Statistische methoden -- 3
EDAD 6315 -- Geavanceerde statistische methoden -- 3
EDAD 6318 -- Geavanceerde kwalitatieve methoden -- 3
EDAD 6308 -- Kwalitatief onderzoeksontwerp en -methodologie -- 32. Kerninhoud Cursussen (15 uur)EDAD 6301 -- Inleiding tot K-16 doctoraatsstudies -- 3
EDAD 6325 -- K-16 Filosofie & Geschiedenis Beleidsonderzoek -- 3
EDAD 6330 -- K-16 Onderzoek naar beleids- en wetsanalyse -- 3
EDAD 6342 -- K-16 Organisatie- en Leiderschapstheorie-onderzoek -- 3
EDAD 6343 -- Geschiedenis, sociale en culturele contexten van onderwijs -- 33. Keuzevakken (18 uur)EDAD 6391 -- Onafhankelijk onderzoek -- 3
EDAD 6392 -- Geselecteerde onderwerpen K-16 Onderwijsbeleid Onderzoek -- 34. Proefschrift (minimaal 18 uur) gekozen uit:EDAD 6399 -- Proefschrift 3
EDAD 6699 -- Proefschrift -- 6* Studenten blijven zich inschrijven voor proefschrift-uren totdat het proefschrift is voltooid en goedgekeurd door hun commissie.
5. Definitieve verdediging van het proefschriftEDAD 7399 -- Doctoraat voltooiing -- 3* Studenten moeten zijn ingeschreven in EDAD 7399, de termijn waarin ze van plan zijn het definitieve proefschrift te verdedigen.
CarrièremogelijkhedenHet programma is bedoeld voor kandidaten die op zoek zijn naar een loopbaan in institutionele beoordeling, beleidsanalyse, K-12-leiderschap, administratie voor hoger onderwijs, studentenzaken of het professoraat.Waarom voor ons kiezen?Het enige programma in de omgeving met een K-16 focus
Sterke cohortondersteuning
Studenten toegewezen begeleidend professor bij toelating
Studenten krijgen bij toelating een peer-mentor toegewezenToelatingseisenEen select aantal gekwalificeerde kandidaten wordt elke sessie toegelaten tot het cohort-gebaseerde programma. Elk cohort begint cursussen tijdens het herfstsemester. Specifieke richtlijnen voor aanmelding voor dit programma zijn te vinden op de afdelingswebsite. Toelating tot dit programma is zeer concurrerend. De departementale toelatingscommissie houdt rekening met eerdere educatieve ervaringen, eerdere werkervaringen, GRE-scores, een interesseverklaring, professionele referenties, enzovoort. Voldoen aan toelatingsnormen is geen garantie voor toelating tot het programma.
Naast de algemene toelatingseisen van het Office of Graduate Studies, moeten aanvragers voldoen aan de volgende vereisten voor onvoorwaardelijke toelating.Master's degree in het onderwijs of een ander gebied dat geschikt is voor het doctoraat in onderwijskundig leiderschap en beleidsstudies.
Grade point minimum gemiddelde van 3,5 van een mogelijke 4,0 van de masteropleiding.
Van succesvolle aanvragers voor onvoorwaardelijke toelating wordt verwacht dat ze minimaal twee van de volgende drie Graduate Record Examination (GRE) scores presenteren: (1) verbale minimumscore van 153, (2) kwantitatieve score van 144, en (3) schriftelijke analytische minimumscore van 4 of gelijkwaardig.
Kandidaten die niet voldoen aan de minimale scorevereiste voor een gestandaardiseerde test, komen in aanmerking voor de status van proefopname wanneer andere factoren in een holistische beoordeling in aanmerking worden genomen.
Een minimumscore van 79 op de test van Engels als een vreemde taal op internet gebaseerde test (TOEFL iBT) voor aanvragers van wie de moedertaal geen Engels is.
Ten minste drie jaar gedocumenteerde ervaring in een werkomgeving waarin de primaire professionele verantwoordelijkheid op elk niveau onderwijs is geweest (bijv. onderwijs, administratie, curriculumontwikkeling, professionele ontwikkeling, postsecundair onderwijs, overheids- of particuliere sectorinstellingen) wordt aanbevolen.
De toegang is zeer concurrerend. Voldoen aan toelatingsnormen is geen garantie voor toelating tot het programma.
Kandidaten die om andere dan academische redenen zijn geschorst of verwijderd van de Universiteit van Texas in Arlington of een andere universiteit of programma, kunnen de toelating of hertoelating tot een voorbereidingsprogramma voor docenten in het College of Education worden geweigerd.