MasterLawBachelorMBAHealthcareCoursesOnline
Keystone logo
Charles University Faculty of Arts Ph.D. in Germaanse en Noordse talen en literatuur
Charles University Faculty of Arts

Ph.D. in Germaanse en Noordse talen en literatuur

Prague, Tsjechië

4 Years

Engels

Full time, Deeltijd

31 Mar 2026

Oct 2026

CZK 25.000 / per year

Op de campus

Invoering

De voertaal is Engels.

Voor alle informatie over het studieprogramma en de toelatingsvoorwaarden zie DEZE PAGINA.

Aanvragen kunnen alleen elektronisch worden ingediend met behulp van het HIERbeschikbare formulier.

Wat is het toelatingsproces voor dit programma?

  1. Neem contact op met een dissertatieconsulent (u kunt HIEReen lijst met consultants vinden volgens uw gekozen studieprogramma) en stuur hem/haar uw proefschriftvoorstel ter beoordeling.
  2. Dien uw aanvraag voor studie in via HET ONLINE FORMULIER
  3. Aanvragen kunnen maar tot 30 april worden ingediend!
  4. Eind mei/begin juni ontvang je een uitnodiging voor het toelatingsonderzoek via hetzelfde systeem waarin je je hebt aangemeld.
  5. Op een bepaald moment in juni doe je een toelatingsexamen. Het toelatingsexamen is mondeling. Het maximale aantal punten dat u op het examen kunt behalen is 60. Als je in totaal 30 punten of meer hebt, maak je kans om toegelaten te worden - maar je moet binnen het verwachte aantal toelatingen voor het programma blijven.
  6. In juli wordt de toelatingsprocedure geëvalueerd en wordt de informatie over het resultaat naar alle aanvragers gestuurd.
  7. Voor kandidaten die slagen in de toelatingsprocedure geldt een NOSTRIFICATIE. Dit betekent dat ze een bewijs moeten overleggen van hun eerdere masterdiploma volgens de HIERvermelde voorwaarden.
  8. Degenen die hun vooropleiding en taalvaardigheid goed hebben gedocumenteerd, kunnen de inschrijving voor de studie bijwonen, die in september plaatsvindt.
Lees meer op de website van de instelling

toelatingen

Beurzen en financiering

Carrièremogelijkheden

Over de school

Vragen