
Doctor in bedrijfskunde in
DBA in innovatie en creativiteit
Horizons University

Belangrijke informatie
Campuslocatie
Paris, Frankrijk
Talen
Frans, Engels
Studieformaat
Afstand leren, Op de campus
Duur
1 - 3 Jaar
Tempo
Full time
Collegegeld
EUR 3.590 / per year *
Deadline voor aanmelding
Informatie aanvragen
Eerste startdatum
Informatie aanvragen
* collegegeld per jaar; inschrijfgeld: 60€ per jaar; technologiekosten: 80€ per jaar
Invoering
Het doctoraat in bedrijfskunde aan Horizons University is een onderzoeksdoctoraat, waarbij studenten een bijdrage leveren aan zowel theorie als praktijk, met een focus op de toepassing van onderzoek, op echte zakelijke problemen. De Horizons University DBA is ontworpen om studenten te helpen hun doelstellingen te bereiken: experts worden in een bepaald bedrijfsgebied en concurrerende werknemers worden op de wereldmarkt. Studenten volgen bedrijfscursussen naast hun onafhankelijke onderzoek op het gebied waarin ze zich willen specialiseren.
De structuur van een typische cursus vereist dat studenten materiaal lezen dat door de universiteit wordt verstrekt, studiegerelateerd materiaal en persoonlijk onderzoek doen naar geselecteerde onderwerpen. Bevestiging van leren kan worden bepaald via papers, projecten, quizzen of examens.
leerplan
accreditatie
De Horizons University DBA is geaccrediteerd door zowel een Amerikaanse accreditatie-instantie – ACBSP – als een Europese accreditatie-instantie – ECBE. Beide erkennen de toewijding van Horizons University aan continue verbetering en focus op leerresultaten van studenten. De accreditatie onderscheidt Horizons University vanwege zijn topfaculteit, die voldoet aan veeleisende normen en bekend staat om zijn excellente onderwijs. De accreditatie is ook een garantie dat studenten vaardigheden leren die waardevol zijn op de werkvloer.
Cursussen
Jaar 1
- DBA651 - 10 ECTS: theorieën over innovatie
- DBA673 - 10 ECTS: methoden voor bedrijfsonderzoek
- DBA674 - 10 ECTS: kwantitatieve en kwalitatieve methoden
- DBA790 - 10 ECTS: Proefschriftvoorstel
- keuzevak
Jaar 2
- DBA652 - 10 ECTS: Innovatiestrategieën en -methoden
- DBA653 - 10 ECTS: creativiteit en leiderschap
- DBA780 - 20 ECTS: Tijdschrift schrijven
- DBA802 - 40 ECTS: proefschrift schrijven
Jaar 3
- DBA654 - 10 ECTS: creativiteit in internationale processen
- DBA655 - 10 ECTS: diversiteit en inclusie
- DBA810 - 40 ECTS: proefschrift schrijven en verdedigen
Praktische informatie
- Duur: 3 jaar
- Creditwaarde: 180 ECTS
- Toelatingseisen:
- Bachelor's degree in Business of gelijkwaardig;
- Master's degree in Business of gelijkwaardig;
- 3+ jaar werkervaring - Opties beschikbaar voor mensen zonder bedrijfsgerichte diploma's of werkervaring.
- Talen: Engels (online) of Frans (op de campus)
- Studiemogelijkheden: online of op de campus
- Collegegeld: 3200€ per jaar
- Registratiekosten: 60€ per jaar
- Technologievergoeding: 80€ per jaar
Programma collegegeld
Galerij
Carrièremogelijkheden
Carriere vooruitzichten
De DBA in innovatie en creativiteit bereidt studenten voor op leidinggevende posities in wereldwijde organisaties, op een loopbaan als onafhankelijke consultant en bekwame onderzoekers in bedrijfsgerichte activiteiten.