
Master in
Onderzoeksgraden (MPhil / PhD) in het Nabije en Midden-Oosten Studies SOAS University of London

Invoering
Aanwezigheidsmodus: voltijds of deeltijds
Structuur
Alle studenten registreren zich in jaar 1 van het programma als MPhil-studenten. De upgrade van MPhil naar PhD vindt plaats aan het einde van de eerste academische sessie voor voltijdstudenten (of aan het einde van de tweede academische sessie voor deeltijdstudenten).
Alle nieuwe MPhil / PhD-studenten krijgen een begeleidingscommissie van drie leden, bestaande uit een hoofd- of primaire supervisor, en een tweede en derde supervisor. De verdeling in de tijd tussen de toezichtscomités is 60:25:15. In het eerste jaar wordt van de studenten verwacht dat ze hun hoofdbegeleider tweewekelijks ontmoeten voor een periode van minstens een uur.
De primaire begeleider van de student is altijd een lid van de afdeling waarin de student is ingeschreven. De tweede en derde supervisors, die een aanvullende adviserende functie hebben, kunnen afkomstig zijn uit dezelfde afdeling of andere afdelingen / centra in de faculteit Talen en Culturen of in afdelingen / centra van de andere faculteiten van de school.
Afhankelijk van de aard van het onderzoek wordt soms gezamenlijk toezicht aanbevolen, onder leiding van twee primaire toezichthouders. In dergelijke gevallen heeft de student slechts één verdere promotor in zijn commissie.
De voortgang van de student wordt verder gecontroleerd door een Departmental Research Tutor.
In het eerste jaar bereiden studenten zich voor op onderzoek door het volgen van een onderzoeksopleidingseminarserie (RTS), bijeengeroepen op facultair niveau door de Associate Dean for Research en ondersteund door de generieke training aangeboden door het Directoraat Academische Ontwikkeling (ADD).
Studenten die werkzaam zijn op het gebied van literatuur en culturele studies worden ook uitgenodigd om deel te nemen aan de aanvullende opleiding die wordt aangeboden in het Centrum voor Culturele, Literaire en Postkoloniale Studies (CCLPS).
Studenten kunnen ook worden aangemoedigd door supervisors om aanvullende cursussen te volgen die relevant zijn voor hun onderzoek en hun trainingsbehoeften. Deze kunnen gespecialiseerde disciplinaire, taal- of regionale cultuurcursussen of onderzoekstrainingen in andere afdelingen buiten de faculteit omvatten.
Jaar 1 voltijdstudenten (jaar 2 voor deeltijdstudenten) moeten uiterlijk vrijdag 12 mei 2017 een kernhoofdstuk en een onderzoeksvoorstel (van ongeveer 10.000 woorden) indienen, meestal inclusief de volgende elementen:
- Rationale voor onderzoek (1000 woorden): een korte beschrijving van de reikwijdte van het onderzoek, de betekenis en de context ervan, met aandacht voor de onderzoeksvragen, het conceptuele kader en de methodologie van het project, en het aanpakken van eventueel geïdentificeerde ethische kwesties. (Opmerking: ethische problemen zijn met name belangrijk wanneer u werkt met menselijke proefpersonen.
- Overzicht van voorgestelde proefschrift (250 woorden).
- Schema van voltooiing (250 woorden).
- Bibliografie (uitgesloten van het aantal woorden).
- Ontwerp van kernhoofdstuk (8500 woorden): een exemplaar van analytisch schrijven dat een argument presenteert dat een integraal onderdeel van het proefschrift moet vormen. Het argument moet gebaseerd zijn op een duidelijk onderbouwde methodologie, zowel feitelijke als theoretische zorgen aanpakken en bewijs uit zowel primaire als secundaire bronnen aanhalen.
Aanpassingen aan een of meer van deze secties, inclusief toevoegingen of verwijderingen indien nodig, zijn mogelijk op afspraak tussen de studenten en hoofdbegeleiders.
Het upgradeproces van MPhil naar PhD-status is gebaseerd op een beoordeling van het kernhoofdstuk door de onderzoekscommissie van de student en op een mondelinge presentatie van 20-30 minuten, gevolgd door een discussie. De mondelinge presentatie wordt gegeven aan afdelingspersoneel en onderzoekstudenten. Gewoonlijk zijn de PG-onderzoeksdocent en de drie leden van de begeleidingscommissie allemaal aanwezig naast collega-postdoctorale studenten of geïnteresseerde faculteitsleden. De viva volgt de presentatie nog 15-20 minuten. Na succesvolle afronding van het uitgebreide voorstel, worden studenten formeel opgewaardeerd naar PhD en gaan naar het tweede jaar. (Als de beoordelaars van mening zijn dat er tekortkomingen zijn in het upgradevoorstel, wordt studenten gevraagd om het naar tevredenheid te herzien voordat de upgrade naar de PhD-status kan worden bevestigd.) Het is studenten normaal niet toegestaan om door te gaan naar het tweede jaar tot het upgradeproces Het is gedaan.
Het tweede jaar (of deeltijd-equivalent) wordt normaal gesproken besteed aan onderzoek. Dit kan door elke combinatie van veldwerk en onderzoek in bibliotheken en de materiaalverzameling zoals overeengekomen tussen de student en de begeleider (s).
Het derde jaar (of deeltijd-equivalent) is gewijd aan het schrijven van onderzoek voor het proefschrift. Gedurende deze tijd zullen studenten normaal gesproken een presentatie geven in een onderzoeksseminar georganiseerd door de Departementale Onderzoekstutor, bestaande uit een select aantal medewerkers met speciale expertise in het onderwerp en andere onderzoekstudenten. Tijdens het derde jaar (of deeltijds equivalent) presenteren studenten concepthoofdstukken aan hun hoofdbegeleider voor commentaar, voordat ze een definitief concept van de scriptie voltooien. Zodra een volledig concept is voltooid, wordt het werk beoordeeld door alle leden van de begeleidingscommissie en kan de student de scriptie indienen of doorgaan naar de vervolgstatus om nog eens 12 maanden te krijgen om de scriptie te voltooien en voor onderzoek in te dienen. De scriptie moet binnen 48 maanden na de registratie (of deeltijd-equivalent) worden voltooid.
Het proefschrift - niet meer dan 100.000 woorden lang - wordt onderzocht door twee toonaangevende autoriteiten in het veld, van wie er een is intern aan de Universiteit van Londen en een van hen is extern van de universiteit.
Belangrijke mededeling
De informatie op de programmapagina weerspiegelt de beoogde programmastructuur tegen de gegeven academische sessie.
Onderzoeksopnames en -toepassingen
We verwelkomen aanvragen van gekwalificeerde studenten die in het bezit zijn van een goed masterniveau (of een equivalent in het buitenland) in een relevant onderwerp voor onderzoeksgraden bij SOAS . Aanvragen moeten online worden ingediend.
Het is belangrijk om ruim voor het begin van het academiejaar waarin je je wilt inschrijven een aanvraag in te dienen om ons de tijd te geven om je aanvraag te verwerken. Als u een beurs aanvraagt, kunnen eerdere deadlines van toepassing zijn.
Het SOAS PhD-programma is competitief en aanvragers moeten een track record hebben van hoge academische prestaties en een haalbaar voorstel dat zal bijdragen aan de onderzoeksbelangen van de afdeling. Let op: we raden puur speculatieve toepassingen af. Aanvragen voor interdisciplinair onderzoek zijn welkom, maar er kan slechts één aanvraag bij één afdeling worden ingediend.
Onvoorwaardelijke toelatingseisen voor de Engelse taal
Aanvragers die een Tier 4-visum nodig hebben om in het VK te studeren, moeten een UKVI IELTS Academic-certificaat van een door UKVI goedgekeurd testcentrum overleggen.
Internationale aanvragers die een Tier-4-visum nodig hebben om in het VK te studeren
Test | Onvoorwaardelijke toegang | Onvoorwaardelijke invoer met ondersteuning tijdens de sessie |
IELTS (Academisch) | 7.0 algemeen of hoger, met 7.0 in subscores. | 7.0 algemeen of hoger, met minimaal 6,5 in subscores |
EER- en EU-aanvragers
Test | Onvoorwaardelijke toegang | Onvoorwaardelijke invoer met ondersteuning tijdens de sessie |
IELTS (Academisch) | 7.0 algemeen of hoger, met 7.0 in elke subscore. | 7.0 algemeen of hoger, met ten minste 6,5 in subscores. |
TOEFL IBT | 105 algemeen of hoger, met een minimum van 25 sub-scores. | 105 algemeen met een minimum van 22 in subscores. OF 100 algemeen met een minimum van 25 schriftelijk en 22 in andere subscores. |
Pearson Test of English (Academisch) | 75 algemeen of hoger, met een minimum van 70 in subscores. | 70 algemeen of hoger, met een minimum van 65 in subscores. |
Galerij
toelatingen
leerplan
Structuur
Alle studenten schrijven zich in jaar 1 van het programma in als MPhil-student. De upgrade van MPhil naar PhD vindt plaats aan het einde van de eerste academische zitting voor voltijdstudenten (of aan het einde van de tweede academische zitting voor deeltijdstudenten).
Alle nieuwe MPhil/PhD-studenten krijgen een begeleidingscommissie van drie leden, bestaande uit een hoofd- of primaire begeleider en een tweede en derde begeleider. De verdeling in tijdsbesteding over de begeleidingscommissie is 60:25:15. In het eerste jaar wordt van de studenten verwacht dat zij hun hoofdbegeleider tweewekelijks ontmoeten voor een periode van minimaal een uur.
De eerste begeleider van de student is altijd lid van de afdeling waar de student staat ingeschreven. De tweede en derde begeleider, die een aanvullende adviserende rol hebben, kunnen afkomstig zijn van hetzelfde departement, of van andere departementen/centra van de faculteit Talen en Culturen of van departementen/centra van de andere faculteiten van de School.
Afhankelijk van de aard van het onderzoek is soms gezamenlijke begeleiding aangewezen, onder leiding van twee primaire begeleiders. In dergelijke gevallen heeft de student nog maar één begeleider in zijn commissie.
De voortgang van de student wordt verder begeleid door een departementale onderzoekstutor.
Jaar 1
In het eerste jaar bereiden studenten zich voor op onderzoek door het volgen van een onderzoekstrainingseminarreeks (RTS) die op facultair niveau wordt bijeengeroepen door de Associate Dean for Research en ondersteund door de generieke training die wordt aangeboden in het Directoraat Academische Ontwikkeling (ADD).
Studenten die werkzaam zijn op het gebied van literatuur en culturele studies worden ook uitgenodigd om deel te nemen aan de aanvullende opleiding die wordt aangeboden in het Centrum voor Culturele, Literaire en Postkoloniale Studies (CCLPS).
Studenten kunnen ook worden aangemoedigd door supervisors om aanvullende cursussen te volgen die relevant zijn voor hun onderzoek en voor hun opleidingsbehoeften. Dit kunnen gespecialiseerde disciplinaire, taal- of regionale cultuurcursussen of onderzoekstrainingen in andere afdelingen buiten de faculteit zijn.
Jaar 1 voltijdstudenten (jaar 2 voor deeltijdstudenten) moeten een kernhoofdstuk en onderzoeksvoorstel indienen (van ongeveer 10.000 woorden), meestal met de volgende elementen:
- Onderzoeksgrondgedachte (1.000 woorden) : een korte beschrijving van de reikwijdte van het onderzoek, de betekenis en de context ervan, waarbij de onderzoeksvragen, het conceptuele kader en de methodologie van het project worden benadrukt, en eventuele ethische problemen worden aangepakt. (Ethische overwegingen zijn vooral belangrijk wanneer u met menselijke onderzoeksonderwerpen werkt. Zie de Praktijkcode voor onderzoeksethiek.)
- Overzicht van voorgestelde dissertatie (250 woorden)
- Voltooiingsschema (250 woorden)
- Bibliografie (uitgesloten van het aantal woorden)
- Concept van het kernhoofdstuk (8.500 woorden) : een voorbeeld van analytisch schrijven dat een argument presenteert dat een integraal onderdeel van het proefschrift zal vormen. Het argument moet gebaseerd zijn op een duidelijk gearticuleerde methodologie, zowel feitelijke als theoretische problemen aanpakken en bewijs citeren uit zowel primaire als secundaire bronnen.
Aanpassingen aan één of meer van deze onderdelen, inclusief toevoegingen of schrappingen waar nodig, zijn mogelijk na voorafgaande afspraken tussen de studenten en de begeleiders.
Het upgradeproces van MPhil naar PhD-status is gebaseerd op een beoordeling van het kernhoofdstuk door de onderzoekscommissie van de student en op een mondelinge presentatie van 20-30 minuten, gevolgd door een discussie. De mondelinge presentatie wordt gegeven aan departementale medewerkers en onderzoeksstudenten. Meestal zijn de PG-onderzoeksdocent en de drie leden van de begeleidingscommissie allemaal aanwezig naast mede-postdoctorale studenten of geïnteresseerde faculteitsleden. De viva volgt de presentatie nog 15-20 minuten. Na succesvolle afronding van het uitgebreide voorstel worden studenten formeel opgewaardeerd naar PhD en gaan ze door naar het tweede jaar. (Als de beoordelaars van mening zijn dat er tekortkomingen zijn in het upgradevoorstel, wordt studenten gevraagd het naar tevredenheid te herzien voordat de upgrade naar de PhD-status kan worden bevestigd.) Het is studenten normaal gesproken niet toegestaan om door te gaan naar het tweede jaar tot het upgradeproces Het is gedaan.
jaar 2
Het tweede jaar (of het deeltijdequivalent) wordt normaal gesproken besteed aan onderzoek. Dit kan door elke combinatie van veldwerk en onderzoek in bibliotheken en de materiaalverzameling zoals overeengekomen tussen de student en de begeleider(s).
jaar 3
Het derde jaar (of deeltijdsequivalent) wordt besteed aan het schrijven van onderzoek voor het proefschrift. Gedurende deze tijd zullen studenten normaal gesproken een presentatie geven in een onderzoeksseminar georganiseerd door de Departmental Research Tutor, bestaande uit een select aantal personeelsleden met speciale expertise in het onderwerp en andere onderzoeksstudenten. Tijdens het derde jaar (of het deeltijdequivalent) presenteren studenten concepthoofdstukken voor commentaar aan hun hoofdpromotor, voordat ze een definitief concept van de scriptie voltooien. Zodra een volledig concept is voltooid, wordt het werk beoordeeld door alle leden van de begeleidingscommissie en kan de student de scriptie indienen of doorgaan naar de voortzettingsstatus om nog eens 12 maanden de tijd te krijgen om de scriptie af te ronden en in te dienen voor onderzoek. De scriptie moet binnen 48 maanden vanaf het moment van inschrijving (of deeltijdequivalent) zijn afgerond.
Het proefschrift - dat niet langer mag zijn dan 100.000 woorden - wordt onderzocht door twee vooraanstaande autoriteiten in het veld, van wie er één intern is binnen de Universiteit van Londen en één buiten de universiteit.
Doctoraatsgraden worden toegekend door SOAS vanaf registratie in 2013 en zijn onderworpen aan SOAS -regelgeving.
Belangrijke mededeling
De informatie op de programmapagina geeft de beoogde programmastructuur weer ten opzichte van de gegeven academische sessie. Als je een huidige student bent, kun je structuurinformatie vinden op de link van het voorgaande jaar bovenaan de pagina of via je afdeling.
English Language Requirements
Certificeer uw Engelse taalvaardigheid met de Duolingo Engelse test! De DET is een handige, snelle en betaalbare online test Engels die wordt geaccepteerd door meer dan 4.000 universiteiten (zoals deze) over de hele wereld.