
PhD in
Doctor in de wijsbegeerte in kunst, technologie en opkomende communicatie The University of Texas at Dallas

Invoering
De Ph.D. programma in kunst, technologie en opkomende communicatie (ATEC) is bedoeld voor diegenen die zich willen bezighouden met diepgaande wetenschap of artistieke, culturele of commerciële toepassingen van digitale technologie en opkomende media willen ontwikkelen. Met een diverse faculteit en een curriculum dat wetenschappelijke studie integreert met creatieve praktijk, cultiveert ATEC creatieve wetenschappers, wetenschappelijke beoefenaars en interdisciplinaire onderzoekers.
ATEC Ph.D. studenten hebben achtergronden in verschillende relevante vakgebieden en zijn gegroepeerd in transdisciplinaire cohorten voor hun eerste jaar van cursussen, waar ze fundamentele theorieën, vragen en methoden onderzoeken die ten grondslag liggen aan de studie van kunst, technologie en opkomende communicatie. Extra cursussen worden gebruikt om methoden te oefenen en individuele interesses te verkennen, inclusief maximaal 15 uur in cursussen van andere scholen op UT Dallas.
Ph.D. Van studenten wordt verwacht dat ze deelnemen aan het rijke, intellectuele leven van ATEC, inclusief de Dean's Colloquium-luidsprekerserie en een levendige laboratorium- en studiocultuur.
toelatingen
leerplan
Graad Vereisten
De Ph.D. programma in kunst, technologie en opkomende communicatie is bedoeld voor diegenen die zich willen bezighouden met diepe wetenschap of artistieke, culturele of commerciële toepassingen van digitale technologie en opkomende media willen ontwikkelen. Met een diverse faculteit en een curriculum dat wetenschappelijke studie integreert met creatieve praktijk, cultiveert ATEC creatieve wetenschappers, wetenschappelijke beoefenaars en interdisciplinaire onderzoekers. De Ph.D. in ATEC bereidt bovendien studenten voor om kunst- en technologiegerelateerde cursussen te geven aan hogescholen en universiteiten. Studenten die een Ph.D. in kunst, technologie en opkomende communicatie zal normaal gesproken minimaal 60 semester credit-uren voltooien (42 semester credit-uren in cursussen en 18 semester-credit-uren in proefschrift) na een masterdiploma of het equivalent daarvan, slagen voor doctoraatsexamens, een proefschriftvoorstel indienen , en voltooi en verdedig een proefschrift.
Studenten die niet eerder zes semester-studiepunten aan cursussen in computerprogrammering hebben voltooid, moeten ATCM 6304 voltooien.
Major Core Courses: credit-uren van 9 semesters
- ATCM 6000 ATEC Dean's Colloquium
- ATCM 6300 benaderingen van kunst, technologie en opkomende communicatie
- ATCM 6301 Aesthetics of Interactive Arts
- ATCM 7331 Onderzoeksmethodologie in kunst, technologie en opkomende communicatie
Van studenten wordt verwacht dat ze ATCM 6300 voltooien in hun eerste semester en de rest van deze cursussen binnen de eerste 18 studiepunten van het semester in hun opleidingsplan.
Voorgeschreven keuzevakken in ATEC-onderzoeksmethoden: credituren van 3 semesters
- ATCM 6361 Ontwerponderzoeksmethoden
- ATCM 6376 Methoden voor media- en culturele studies
- ATCM 6390 Onderzoeksmethoden voor sociale wetenschappen in opkomende communicatie
- ATCM 7332 Onderzoeksmethoden voor creatieve praktijken
Voorgeschreven keuzevakken in methode-intensieve ATEC-cursussen: credituren van 3 semesters
- ATCM 6304 Computerverwerking voor kunst, technologie en opkomende communicatie
- ATCM 6326 Onderzoek naar geluidsontwerp
- ATCM 6352 Sociaal bewuste spellen
- ATCM 6366 Informatiearchitectuur en -ontwerp
- ATCM 6371 Visualisatieonderzoek
- ATCM 6375 kritische benaderingen van genetwerkte culturen
- ATCM 6377 Creativiteit als sociale praktijk
- ATCM 6386 Digitale tekstualiteit
- ATCM 6387 Opkomende mediastudio
- ATCM 6388 Critical Making
Aanbevolen keuzevakken: kredieturen van 15 semesters
Vijftien studiepunten van een semester in elke graduate cursus in ATEC De onderstaande voorgestelde cursussen kunnen van bijzonder belang zijn voor doctoraatsstudenten:
- ATCM 6322 Experimentele interactieve media
- ATCM 6335 Game-ontwerp en -ontwikkeling
- ATCM 6371 Visualisatieonderzoek
- ATCM 6383 Digitale cultuur
- ATCM 6386 Digitale tekstualiteit
- ATCM 6389 Speciale onderwerpen in genetwerkte culturen
- ATCM 6390 Onderzoeksmethoden voor sociale wetenschappen in opkomende communicatie
- ATCM 6395 Speciale onderwerpen in kunst, technologie en opkomende communicatie
- ATCM 7340 geavanceerde studies in kunst, technologie en opkomende communicatie
- ATCM 7390 Geavanceerde speciale onderwerpen in kunst, technologie en opkomende communicatie
- ATCM 7620 geavanceerde projecten in simulatie en game-ontwerp
- ATCM 7V81 Advanced Doctoral Project Workshop
- ATCM 7V82 Geavanceerde projecten in interactieve media
Gratis keuzevakken: credituren van 12 semesters
Twaalf semester credit-uren van keuzevakken in alle georganiseerde cursussen op graduate-niveau aangeboden door ATEC of in alle georganiseerde cursussen op 6000- of 7000-niveau aangeboden door de School of Arts and Humanities, Erik Jonsson School of Engineering and Computer Science, School of Behavioural and Brain Sciences, Naveen Jindal School of Management, School of Economic, Political and Policy Sciences, School of Natural Sciences and Mathematics of School of Interdisciplinary Studies. Alle vrije keuzevakken zijn onder voorbehoud van goedkeuring door de Graduate Advisor.
Doctoraatsexamens
Na het voltooien van 36 studiepunten per semester aan cursussen die van toepassing zijn op het opleidingsplan, kunnen de studenten overgaan tot de doctoraatsexamens, een reeks bestaande uit drie schriftelijke secties en een mondeling deel. De examencommissie, bestaande uit drie leden van de afgestudeerde faculteit, houdt toezicht op de definitie en voorbereiding van de drie examenvelden binnen de richtlijnen die door de opleiding zijn vastgesteld. Minstens drie werkdagen voor de examens zelf leggen de faculteitsleden examenvragen voor aan het bureau Arts, Technology, and Emerging Communication, dat het examen inroostert en afneemt. De maximaal toegestane tijd voor het voltooien van de examenreeks door een student is 20 werkdagen.
Proefschrift (minimaal 18 semester credit-uren)
Studenten zijn formeel gevorderd tot Ph.D. kandidatuur wanneer ze de doctoraatsonderzoeken met succes hebben afgerond en de definitieve goedkeuring van hun proefschrift hebben gekregen van de vierkoppige begeleidingscommissie en de ATEC Graduate Studies Committee.
Elke kandidaat schrijft vervolgens een proefschrift, dat wordt begeleid en verdedigd volgens het algemene universitaire reglement. Elke student moet zich inschrijven voor minimaal negen credit-uren van het proefschrift-semester in twee opeenvolgende semesters en moet daarna gedurende ten minste drie semester-credit-uren tijdens opeenvolgende lange semesters continu blijven inschrijven totdat het diploma is voltooid. Elke uitzondering op deze vereiste wordt alleen verleend door middel van een verzoekschrift aan de Associate Dean of Graduate Studies van de school.
Carrièremogelijkheden
Terwijl de academische wereld een belangrijke professionele weg vertegenwoordigt voor ATEC Ph.D. afgestudeerden biedt de industrie tal van carrièremogelijkheden op gebieden als ontwerp, onderzoek en ontwikkeling voor nieuwe media, onderwijs, communicatie en informatietechnologieën.
English Language Requirements
Certificeer uw Engelse taalvaardigheid met de Duolingo Engelse test! De DET is een handige, snelle en betaalbare online test Engels die wordt geaccepteerd door meer dan 4.000 universiteiten (zoals deze) over de hele wereld.