
PhD in
PhD in Emerging Technologies toegepast op Agroforestry Systems (TechAgro) Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Beurzen
Ontdek mogelijkheden voor beurzen om je studie te financieren
Invoering
doelstellingen
- Om artsen op te leiden met multidisciplinaire kennis die in staat is om te reageren op de huidige uitdagingen van adequaat gebruik en ontwikkeling van opkomende technologieën in boslandbouwsystemen.
- Deze cursus is gebaseerd op een sterke onderzoekscomponent op gebieden op de prioritaire interventiegebieden van UTAD en zal in nauwe samenhang werken met een reeks I-projecten
- Bijdragen aan de verdieping van de relaties tussen hoger onderwijs, wetenschap en innovatie, in overeenstemming met de doelstellingen van de Science 2010 - Operationeel programma voor Wetenschap en Innovatie.
rooster
- Weekoverzicht: les van maandag tot vrijdag
- Academische kalender: september tot juni
duur
2 semesters propedeuse zes semesters van onderzoek
ECTS
240
Professionele exits
De PhD-cursus biedt gespecialiseerde training in de vervulling van academische functies (universiteiten en polytechnische instituten) en niet-academische, nationale en internationale, in een opkomend gebied van grote territoriale relevantie.
Over de school
Vragen
Vergelijkbare cursussen
Roth Gyula Doctoral School of Forestry and Wildlife Management Sciences
- Sopron, Hongarije
PhD in Mountain Environment and Agriculture
- Bolzano, Italië
PhD in land- en bosbouwonderzoek
- Lugo, Spanje